Pokazy udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

 

Pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej to nie tylko doskonała możliwość obserwacji, jak przebiegają działania związane z ratowaniem ludzkiego zdrowia i życia, ale także niepowtarzalna okazja zobaczenia, jak na co dzień wygląda praca profesjonalistów. Nasza doświadczona kadra chętnie dzieli się z Państwem swoją wiedzą i umiejętnościami z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy zajmują się organizacją szkoleń z zakresu pierwszej pomocy. W naszej ofercie są również pokazy pierwszej pomocy. Oferujemy możliwość zorganizowania szkoleń, jak również pokazów, podczas pikników, dni otwartych, a także przy innych okazjach sprzyjających edukacji w tym zakresie. Nasza oferta jest skierowana do szkół, fundacji, ośrodków opiekuńczych oraz innych instytucji użyteczności publicznej zainteresowanych przeprowadzeniem tego rodzaju spotkań. Ich głównym celem jest przygotowanie uczestników do udzielania pierwszej pomocy i prawidłowych działań w przypadku zagrożenia ludzkiego zdrowia i życia.

Organizowane przez nas szkolenia oraz pokazy są zawsze perfekcyjnie przygotowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorców. Każdy pokaz udzielania pierwszej pomocy to mnóstwo wiedzy i umiejętności, które w przyszłości, w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia, mogą się okazać bezcenne. Naszą ofertę kierujemy do różnych odbiorców. Są nimi zarówno dzieci, dorośli, jak i konkretne grupy zawodowe, dlatego musi się ona idealnie wpasowywać w ich potrzeby. Warszawa oraz jej okolice to główny obszar naszych działań, ale nie ograniczamy się wyłącznie do tej aglomeracji.

Pikniki, spotkania integracyjne, szkolenia wewnętrzne, warsztaty dla najmłodszych.